[hero] Про наш бренд

Історія Segway-Ninebot

Про наш бренд

Як все почалося

Одного дня винахідник Дін Кеймен помітив молодого хлопця на інвалідному візку, який ніяк не міг заїхати на тротуар. Дін зрозумів, що проблема не в неефективності інвалідних візків, а в тому, що світ навколо був побудований для людей, здатних балансувати. Після цього, він та його команда створили систему Independence IBOT™ Mobility System, самобалансуючий пристрій, що дозволяє користувачу підійматись по сходах та долати нерівні поверхні. Це наштовхнуло на думку, що балансуючі апарати мають далекоглядні перспективи використання навіть серед людей без обмежень руху.На назву Segway нас надихнуло слово “segue”, що означає плавний перехід з одного стану в інший. Segway перетворює людину у супер-пішохода, здатного долати більші дистанції, із більшою швидкістю та запасом багажу.

Механізм динамічної стабілізації

Якщо ви стоїте та нахиляєтесь вперед, ви не впадете обличчям вниз. Ваш мозок фіксує зміну балансу тіла завдяки руху рідини у внутрішньому вусі. Він дає команду виставити ногу вперед, щоб запобігти можливому падінню.Приблизно так само функціонує система Segway, ось тільки пристрої Segway мають колеса замість ніг, мотор замість м’язів, мікропроцессори замість мозку та набір гіроскопічних сенсорів замість внутрішнього вуха. Подібно вашому мозку, пристрій Segway знає, коли ви нахиляєтесь. Для підтримки балансу, він обертає колеса з потрібною швидкістю і пересуває вас вперед.

Підтримуємо екологічність

Як лідер у сфері двоколісного електротранспорту, ціль Segway – виробляти екологічно чисту альтернативу короткодистанційним транспортним засобам. В наш час все більша кількість людей використовують Segway у якості альтернативи коротким поїздкам, що звичайно роблять на автомобілі. Крім того, гіроскутери не виділяють жодних речовин у повітря, що дозволяє використовувати їх ще й у приміщенні.

Історія компанії Ninebot

Історія компанії Ninebot

Ninebot – приватна компанія із штабквартирою у Пекіні, Китай. У 2015 році Ninebot та Segway ініціювали процедуру стратегічного об’єднання, штабквартиру новоутвореної компанії було вирішено розмістити у Бедфорді, США. Об’єднана компанія зосередила зусилля на дослідженні, розробці, дизайні, виробництві та розповсюдженні транспортних засобів для подорожей на невеликі відстані. Основні стратегічні офіси нової компанії розташовані у США, Нідерландах та Пекіні, а виробничі центри знаходяться у США та Китаї.Segway та Ninebot присвятили себе розробкам органічного підключення робототехніки до смартфонів, та інтеграції сучасних технології і концепцій майбутнього, таких як голосове управління і розпізнавання обличчя, у своїх роботичних пристроях. Такі пристрої будуть надзвичайно інтерактивними та спонукатимуть до кращого, технологічного способу життя.

Хронологія подій

1999 – Компанія Segway зареєструвала перший патент на персональний транспортний засіб

2002 – Перші пристрої Segway починають продаватись на сайті Amazon.com

2005 – Запущена модельна лінія всюдиходів Segway

2013 – Компанію Ninebot засновано у Китаї

2014 – Segway випускає трьохколічний засіб пересування SE-3 Patroller для сектору громадської безпеки

2014 – Ninebot випускає модель Ninebot E+

2015 – Segway та Ninebot об’єднуються

2015 – Ninebot by Segway випускає моделі miniPRO та ONE E+

2016 – Ninebot by Segway випускає ONE S2 – послідовника моделі Ninebot ONE E+

2016 – Segway відкриває європейську штабквартиру столиці Нідерландів, Амстердамі