ЧаПи

Часті питання

ЧаПи

Деякі оператори транспортних перевезень мають спеціальні правила щодо подорожей із засобами пересування Segway. Одні компанії классифікують іх як багаж або допоміжну техніку, інші ж цього не роблять. Загалом, літій-іонні акумулятори у моделях Segway i2 SE та x2 SE вважаються небезпечними, та не допускаються до перельотів на рейси коммерційних авіаліній.Однак, ви можете переслати свій Segway будь-куди через наземнимі перевезення. Зв'яжіться із мисцевою службою доставки для детальнішої інформації.

Так. Транспортні засоби Segway герметизовані спеціально для роботи з ними у мокру погоду. Проте будьте обережними, адже слизька поверхня може бути небезпечною. Крім того, слід пам'ятати, що пристрій не розрахований переносити занурення у воду, тож не варто виставляти Segway під сильну зливу або довгі періоди сільного дощу.

Так. Кожен перемикач контрольної панелі InfoKey може бути заблокованим у початкових налаштуваннях за допомогою спеціальної комбінації клавіш. Ви можете вибирати між швидкісними режимами для початківця та стандартим, а також вимкнути таймер режиму очікування. Подальша кастомізація можлива шляхом програмування контроллера InfoKey на заводі Segway. Персональне налаштування контролера є додатковою послугою для клієнтів Segway. Для більш детальної інформації зверніться до місцевого дилера.

З будь-яких питань щодо страхування звертайтесь до вашого продавця.

Так. Перевезення акумуляторів Segway вимагає отримання сертифікату HAZMAT. Представники послуг перевезення мають можливість переправляти сертифіковані матеріали безпечним та відповідним чином. Звертайтесь до місцевого дилера або дистрибьютора по допомогу.

Ні. Наразі ми випускаємо лише моделі SE серії, що включає в себе Segway PT i2 SE та x2 SE.

Так. Виробником встановлені вагові обмеження для безпеки водія та зменшення ризику пошкодження транспорту Segway. Вага водія має бути не менше 45 кг. Максимальне навантаження на пристрій не повинне перевищувати 117 кг, що включає в себе вагу водія та усіх речей, що перевозить водій. Загальна вага речей, повішених на ручку для перевезення, не має перевищувати 4,5 кг.

Кожен транспортний засіб Ninebot by Segway із функцією самобалансу проходить через серію тестових заїздів перед тим, як залишити завод, щоб упевнитися у відповідності стандартам якості Segway. Таким чином, на педалях або стиках з вертикальною стійкою можуть бути невеликі полоси, або ви можете помітити відмітки на шинах та пробіг пристрою більший, за нуль (1-15 км). Просимо вас не хвилюватися, адже пристрій дійсно є абсолютно новим. Ми лише намагаємося зробити все можливе для забезпечення вашої безпеки.

Ми любимо підтримувати зв'язок з нашими користувачами, та тримати вас в курсі новин. Нас можна знайти на ряді ресурсів соціальних мереж, або ж ви можете підписатися на нашу електронну поштову розсилку. Приєднуйтесь вже сьогодні!

Segway завжди відкриті для можливостей співпраці із цілеспрямованими підприємцями задля розширення нашої дилерської мережі. Надсилайте свої запити на електронну адресу sales@segway.eu.com для детальнішої інформації.

Після оновлення прошики, ввімкніть апарат, натисніть кнопку блокування на пульті дистанційного управління та встановіть апарат у горизонтальне положення, тобто так, щоб площина педалей була параллельна до землі. Під час налаштування може лунати сигнал тривоги, це нормально. Вирівняйте пристрій, після чого натисніть кнопку ON на пульті 4 рази. Має пролунати гудок. Натисніть та тримайте кнопку ліміту швидкості і маєте почути ще один гудок через 5-8 секунд. Відпускайте кпопку після того, як почуєте 3 послідовні гудки впродовж 3 секунд. Це означатиме, що пристрій успішно відкалібровано. Теперь необхідно просто вимкнути та увімкнути апарат знову. Одної калібровки може бути недостатньо, тому спробуйте повторити процес за необхідності.

① Підключіть пристрій через мобільний додаток Ninebot by Segway App ② Виберіть “other settings” > ”attitude calibration” ③ Після оновлення прошивки, переверніть апарат вверх ногами, увімкніть його та зачекайте доки почуєте звук "ді-ді" ④ Пристрій успішно відкалібровано

① Підійміть пристрій у повітря та тримайте рівно у горизонтальному або вертикальному положенні. Натисніть кнопку живлення, вогні підсвітки стануть червоними і апарат видасть звук, що триватиме деякий час. ② Відразу натисніть та тримайте кнопку живлення, доки звук не щезне, після чого відпустіть кнопку. ③ Через одну секунду, знову зажміть кнопку живлення доки не почуєте гудок. Це має призвести до зміни кольору підсвітки з червоного на помаранчевий, що означатиме успішну калібровку пристрою.

Найкращим методом очищення пристрою Ninebot by Segway є чистка сдавленим повітрям. Можна також розпилити звичайну воду на корпус апарату (Прім. але не слід використовувати потужну струю води, адже це може пошкодити апарат). Якщо пластик вашого Ninebot by Segway подряпаний, його можна відшліфувати наждачним папером.

Вам необхідно від'єднати шину, для цього зніміть декоративну панель, під якою побачите 3 гвинта. Викрутіть їх і зніміть шину (клапан знаходиться на внутрішній стороні). Тиск для надування має бути приблизно 10-15 Па. Висока вага є індикатором надмірного тиску.

Апарат Segway можна помити за допомогою м'якого мила та води. Будь ласка, не використовуйте сильні струмені води та шланги, а також прослідкуйте, щоб вода не потрапляла до розйому зарядки. Зверніть увагу, що ми також не рекомендуємо використовувани засоби, що захищають та полірують гуму, пластик та вініл, бо це може погірщити зчеплення шин з ґрунтом та призвести до падіння.

Заряджайте літійові акамуляторі великої потужності повністю після кожного використання, та час від часу тоді, коли ними не користуєтесь. Якщо не збираєтесь користуватись пристроєм, зберігайте акумулятор у повністю зарядженому стані та заряджайте повторно кожного місяця. Для довших періодів, зберігайте акумулятор окремо від пристрою та заряджайте його кожних 3-6 місяців. Якщо зберігати апарат при неповному заряді акумулятора (наприклад, 50%), він може значно розрядитися впродовж 15 діб.

Авторизований дилер Segway зареєструє ваш апарат впродовж 72 годин з моменту придбання. Якщо виникнуть питання с приводу гарантійного обслуговування, просимо зв'язуватись з місцевим дилером.

Стандартна розетка зарядить акумулятор пристрою Segway. Для повного заряду акумуляторів з нуля необхідно від 8 до 10 годин. Однак ви можете дозаряджати Segway у будь-який час.

Транспортні засоби Segway вимірюють нахил водія за допомогою п'яти мікроскопічних датчикі кута нахилу пристрою Segway по відношенню до гравітацийної сили, що вимірюється зі швидкістю 100 разів на секунду. Апарат тоді збалансовує водія, прикладаючи силу до землі у напрямку нахилу. Технологія LeanSteer зtechnology encourages riders to lean and move from Point заохочує водія нахилятись і рухатись із точки А в точку Б. Це досягається шляхом виміру бокового нахилу водія разом із кутом повороту платформи, аби згенерувати прискорення. Плавно посуньте ручку механізму LeanSteer у напрямку руху і ви відчуєте реакцію пристрою Segway.

Одного заряду моделі i2 вистачає на 38 км поїздки, а моделі x2 вистачає на 19 км. Зверніть увагу, що максимальна відстань залежить від навантаження пристрою, стилю їзди та ландшафту. Крім того, акумулятор може підзаряджатись під час їзди вниз по схилам. Ви будете приємно здивовані, побачивши, як далеко пристрій Segway може вас довезти.

Кожен транспортний засіб Segway оснащено двома функціональними режимами: "початківець" та "стандарт". Режим для початківця має обмеження швидкості 13 км/год, а стандартний може дозволяє розвивати швидкість до 20 км/год, тобто одик кілометр кожні 3 хвилини.

Будь ласка, перегляньте інструкцію з експлуатації для пошагових рекомендацій щодо збірки вашого Ninebot by Segway.

Зі стандартним акумулятором та зарядкою, час заряджання складає близько 2-4 годин з повністю розрядженого акумулятора для будь-якого пристрою Ninebot by Segway.

Зазвичай навчання займає від 1 до 3 хвилин, однак освоєння навичок керування залежить від людини та моделі Ninebot by Segway. Деяким може знадобитись кілька днів. Для моделей Ninebot by Segway ONE E+ та ONE S2 навчальний процесс може бути довшим. При покупці продукції Ninebot by Segway, уважно прочитайте інструкцію з використання та управління перед їздою. Якщо ви орендуєте пристрій Ninebot by Segway, уважно прочитайте інструкцію з техніки безпеки та вислухайте співробітника, досвідченого щодо умов користування.

Через обмінні курси, тарифи та інші податки, ціни можуть значно відрізнятись у різних регіонах. Для точної відповіді на ваше питання, зверніться до авторизованої точки продажу за місцем проживання.

Компанії Segway та Rechargeable Battery Recycling Corporation закликають вас допомогти зберегти навколишнє середовище і здавати непотрібні акумуляторні батареї до найближчого центру переробки шкідливих матеріалів.

① Підійміть пристрій у повітря та тримайте рівно у горизонтальному або вертикальному положенні. Натисніть кнопку живлення, вогні підсвітки стануть червоними і апарат видасть звук, що триватиме деякий час. ② Відразу натисніть та тримайте кнопку живлення, доки звук не щезне, після чого відпустіть кнопку. ③ Через одну секунду, знову зажміть кнопку живлення доки не почуєте гудок. Це має призвести до зміни кольору підсвітки з червоного на помаранчевий, що означатиме успішну калібровку пристрою.

Заряджайте свій Ninebot by Segway ONE E+ один раз кожних 3 місяці, не виймаючи акумулятор.

Регуляторні норми можуть відрізнятися залежно від країни. Для інформації з цього приводу, зв'яжіться з місцевим дилерським центром.

Деякі проблеми можна усунути самотужки, перед тим як звертатись до офіційного дилерського центру. Для інформації щодо можливих проблем, дивіться інструкцію з експлуатації.

① Дізнайтесь про місцеві законодавчі норми і переконайтесь, что ніяким чином їх не порушуєте. ② Вдягніть захисні елементи одягу, такі як шолом, наколінники, налокітники та захисні рукавиці, перед початком руху. ③ Переконайтесь, что апарат заряджений хоча б на 60% аби уникнути втрати живлення під час руху. ④ Переконайтесь, что ніщо не заважає підриманню балансу. Не їздіть на пристроях Ninebot by Segway у стані алкогольного оп'яніння. ⑤ Уважно слідкуйте за дорогою. Уникайте розломів дороги, нахилів, більших за 20 градусів, вибоїн, глибших за 3 см, та будь-яких інших небезпечних умов для їзди. ⑥ Вагітним жінкам, людям з захворюваннями серця, та будь-кому, хто не здатний піднятися сходами без допомоги, не слід ставати на гіроскутер. Продукція Ninebot by Segway виготовлена переносити лише одну людину, двоє чи більше осіб ніколи не повинні одночасно ставати на пристрій. Останнє зауваження, діти до 14 років мають користуватися апаратами Ninebot by Segway лише у пристутності наглядачів.

Це ознака низького заряду акумулятора. Припиніть користування пристроєм, якщо індикатор заряду відображає 2 або 3 полоси та перезарядіть пристрії до повного. Якщо індикатор та сирена не припинилися, це вказує на неполадки у роботі системи, і слід негайно припинити користуватись апаратом та звернутись до авторизованого сервісного центру.

Новий пристрій слід заряджати 2-3 години. Слідкуйте за індикатором зарядки, який буде червоним доки пристрій заряджається і зміниться на зелений як тільки зарядка стане повною.

Продукція Ninebot by Segway - це популярний високотехнологічний транспортний засіб, що є альтернативою до ходьби. Апарати Ninebot by Segway можуть виконати повний оберт на 360° і маневрувати у обмеженому просторі, на відміну від електровелосипедів.

InfoKey контролер - це одночасно ключ та приборна панель вашого апарату. Кожен з них володіє унікальним кодом доступу до запуску та замикання окремо взятого пристрою Segway. Контролер також відображає інформацію щодо статусу акумулятора, швидкості та роботи системи у режимі реального часу. Крім того, він функціонує у якості охоронної системи, аби запобігти крадіжок та торкань вашого транспорту, якщо ви залишаєте його без нагляду. Функція охоронної системи призначена для роботи тоді, коли ви знаходитесь неподалік і можете вчасно відреагувати на сигнал тривоги.

Спробуйте повторити підключення за допомогою іншого телефону. Якщо помилка 51 все ще присутня, необхідна заміна акумулятора. Якщо ж на іншому телефоні помилка не відображається, рекомендуємо перезавнтажити додаток, та встановити його ще раз.

Обійдіть апарат Segway ззаду та підійміть край правого килимка на платформі. Під ним ви знайдете штрих-код і номер з 12 цифр. Запишіть його та зберігайте у надійному місці.

① Якщо ви їдете надто швидко, пристрій видасть звуковий сигнал та нахилиться назад для зменшення швидкості.
② У пристрої встановлений ліміт швидкості. Перевірте, чи горить індикатор ліміту швидкості на екрані. Якщо так, то натисніть на кнопку ліміту швидкості для його вимкнення. Або ж заблокуйте пристрій, коли він увімкнений, щоб побачити вибраний ліміт на екрані, після чого ви зможете змінити його за допомогою клавіш вправо на вліво на пульті дистанційного керування. Максимальна швидкість, яку можна встановити - 20 км/год.
③ Пристрій необхідно заново відкалібрувати.
④ Акумулятор розряджений.