B2B

Професійна лінійка Segway

Збільшіть продуктивність та збережіть енергію із задоволенням

Segway i2 SE

Заощадьте гроші для своєї компанії та збільшість задоволення співробітників, використовуючи модель Segway i2 SE для швидкого, екологічного та ефективного пересування робочими приміщеннями.
 

Покращений менеджмент складського комплексу

"У серпні 2007-го ми організували 30-денне випробування транспорту Segway аби побачити, як він покаже себе за реальних робочих умов. Ми подумали, що електроскутери збільшать швидкість обробки запитів від наших партнерів шляхом зменшення часу пересування всередині наших приміщень загальною площею у майже 265 000 м2. Наприклад, один з партнерів може знаходитися із робочим питанням біля одної з 78 дверей складу, і транспорт Segway дасть можливість персоналу швидко дістатися необхідного місця та відповісти."

Segway x2 SE

Модель Segway x2 SE - це скутер-всюдихід. Він здатний переміщатися брудними дорогами, травою або склелястими стежками. Це робить дану модель ідеальним вибором для будівельних майданчиків, ферм, виноградників та будь-якої іншої зовнішньої місцевості.
 

Ефективний інструмент для фермерів

“Я придбав свій перший Segway у 2011 році та за 5,5 років проїхав на ньому більше 16 000 кілометрів, тобто близько 3000 кілометрів на рік! Він служив мені від самого будівництва та для переміщення і нагляду за своєю територією. Я не обміняю цей скутер ні за що на світі, та точно не зміню його на інший транспорт!", - Фредді Блот, птахофермер.

Segway SE-3

Модель Segway Patroller SE-3 спеціально створена для поліції та охоронних служб. Цей транспортний засіб призначений для дій, що вимагають підвищеної стабільності та покращеної видимості, як то підтримка правопорядку у великих пішоходних зонах, у торгових центрах, аеропортах та бізнес-парках.

 

Електротранспорт Segway на службі закону

“Patroller - це продовження мене. Він покращує мою мобільність та маневреність. Я проїжджаю 50 кілометрів щотижня, залишаючись легкодосяжним для будь-якого перехожого. Я можу їздити бруківкою, тротуарами, парковими доріжками, берегами річок та по траві. Разом з цим, я також заїжджаю на своєму Patroller у офісні будівлі та ліфти. Ця модель не має обмежень. Немає кращого способу патрулювати місця великого скупчення людей", - сержант Моріс Бродьор.

Ninebot by Segway E+

Модель Ninebot by Segway E+ підходить Вам, якщо Ви шукаєте доступний балансуючий транспортний засіб для персонального використання у рамках компанії або бізнесу. Чудовий вибір для пересування як у приміщенні, так і назовні, або для пересування по масштабним площам.

Ninebot by Segway KickScooter ES4

Електросамокат KickScooter ES4 - це зручний, швидкий та легкий транспортний засіб, який просто складати та зберігати. Завдяки розмірам та можливості складання, Ви можете брати цого з собою будь-куди.
 

Офіційні дилери професійних Segway

Зв'яжіться з місцевим дилером продукції Segway Professional