Segway відкриває новий европейский офіс у Амстердамі

Segway відкриває новий европейский офіс у Амстердамі

Головна ціль - розробка ринків короткодистанційного електротранспорту Європи, Близького Сходу та Африки


Амстердам, 21 липня, 2016 – компанія Segway, лідер у світі персонального електротранспорту, відкриває новий европейський офіс у Амстердамі. Завдяки цьому офісу, компанія сподівається надавати ширший спектр якісніших послуг для ринків Європи, Близького Сходу та Африки із комплексним асортиментом професійних пристроїв для бізнесу, а також новими споживацькими моделями під брендом Ninebot by Segway. Офіс Segway Європа відкрився 21 липня 2016 року за пристуності генерального директора компанії, Люфенга Гао.

0Z2A4522-(1).jpg   FX1A4228-(3).jpg

Моделі Ninebot by Segway ONE S2 та Ninebot by Segway miniPRO

Започаткування європейського офісу Segway забезпечить ринки професійного та споживацького електротранспорту наявністю повної продуктової лінійки обидвох брендів. З нового офісу буде можливо обслуговувати ці ринки по всьому регіону Європи, Близького Сходу та Африки, включаючи професійні канали дистрибуції, централізований менеджмент та покращені маркетингові послуги. Впродовж кількох наступних місяців, для споживачів стануть доступними моделі  Ninebot by Segway ONE S2 та Ninebot by Segway miniPRO. 

Денніс Хардхольт, президент Segway Європа, є відповідальним за запуск нових моделей по всьому вищезазначеному регіону. «З нашого нового європейського офісу ми зможемо обслуговувати усі ринки Європи, Близького Сходу та Африки. Ми відразу ж випустимо лінійку нових захоплюючих апаратів для споживачів для доповнення існуючих позицій. З цими новими доступними моделями ми ще більше закріпимося на ринку розумного та екологічного персонального транспорту. Нові моделі додадуть елемент розваги та захоплення до повсякденного життя споживачів, продовжуючи задовольняти потребу у пересуванні на короткі відстані та відпочинку».   

***

Про Segway
Segway Європа була заснована пекінською компанією Ninebot Ltd, що є результатом злиття брендів Segway та Ninebot – лідерів сегменту персонального електротранспорту. Обидва бренди фокусуються на дослідженні, розробці, дизайні, виробництві, продажу та обслуговуванні короткодистанційних персональних транспортних засобів, із ціллю розширити індустрію та викликати революцію у світі рухомих роботичних пристроїв. Segway та Ninebot приділяють велику увагу розробкам органічного підключення робототехніки до смартфонів, та інтеграції сучасних технології і концепцій майбутнього, таких як голосове управління і розпізнавання обличчя, у своїх роботичних пристроях. Такі пристрої будуть надзвичайно інтерактивними та спонукатимуть до кращого, технологічного способу життя. Перший європейський офіс Segway відкрився у липні 2016-го у Амстердамі. Детальніше на www.segway.com.