Segway Robotics продовжує змінювати уявлення про персональний транспорт завдяки штучному інтелекту

Segway Robotics продовжує змінювати уявлення про персональний транспорт завдяки штучному інтелекту

Першопрохідник індустрії гіро-транспорту представляє найуніверсальнішого робота-помічника


Лас Вегас, США – 8 січня, 2018Segway Robotics, підрозділ компанії Segway-Ninebot Group, представляє Loomo Go, автономного робота-транспортувальника для підприємств. Окрім моделі Go була також презентована споживча версія робота Loomo, що здатна бути як повнофункціональним гіроскутером, так і розумним роботом-помічником.
Loomo_robot-mode-45_small-(2).jpg
На відміну від інших споживчих роботів, що зазвичай менші за розміром та здатні пересуватися лише по рівних поверхнях у приміщенні, Loomo створений пересуватися будь-якими типами поверхонь, як то трава, грунтова дорога тощо. Тому, Loomo можна використовувати як в приміщеннях, так і надворі, це універсальний робота-напарник для того, щоб відправитися на пошук пригод. Візьміть Loomo до парку, де він впізнає Вас та Ваших друзів, і буде автономно слідувати за Вами. Жестами покажіть йому зробити фото Вашого пікніку з друзями, та він зробить це, попутно розсмішивши усіх дотепними ремарками. Loomo стане Вашим персональним помічником та другом.
 
Покращений комп'ютерний зір, відчуття глибини та технології штучного інтелекту дозволяють Loomo розпізнавати предмети, обличчя та голос, що приводить до природньої взаємодії з навколишнім середовищем. І це - лише початок. Нові функції впроваджуватимуться щомісяця після запуску, тож Ваш робо-друг з часом ставатиме все розумнішим. Робот працює на платформі Android, що дозволяє стороннім розробникам створювати нові застосунки та функції на основі мобільності і штучного інтелекту Loomo. Наша завзята спільнота вже встигла залучити розробників з Intel, BMW та Stibo Accelerator, і пропозиція відкрита для кожного, хто бажає допомогти оживити та екіпірувати Loomo новими можливостями.

Segway Robotics тісно співпрцює з корпоративними партнерами, просуваючи модель Loomo Go – надбудова до платформи Loomo, яка додає роботу візок для перевезення вантажів та кореспонденції всередині офісних приміщень. Тестування показали чудовий результат та суттєве покращення ефективності і економію коштів для підприємств, разом з задоволенням кінцевих споживачів від спостерігання за роботом. Використання Loomo у бізнесі не обмежено послугами внутрішніх перевезень, робот може допомогати також у сферах відео спостереження, охорони приміщень, роздрібній торгівлі, медичних послугах та ін.

Лі Пу, президент Segway Robotics, зазначив: "У 2017 ми здійснили прорив в області штучного інтелекту і надзвичайно вражені безмежними можливостями, які продемонстрував Loomo. Попит на робототехніку зростає на фоні зростання технологічності, функціональності та надійності, і зменшення ціни. Ми вважаємо, що тренд лише зростатиме у 2018, збільшуючи популярність та представленість роботів у різних сферах промисловості і повсякденному житті. Версія Loomo для споживачів буде доступна через кілька тижнів після виставки CES. Попереду ще багато нового!"

Характеристики Loomo:
 
Розмір 650 мм висота, 310 мм довжина, 570 мм ширина
Вага ~19 кг
Екран 4.3 дюйми, 480 * 800 розширення
HD камера 1080p 30 Гц передача відео з 104 градусним полем зору
3D камера Intel RealSense ZR300 камера з відчуттям глибини та відстеженням руху
Датчики Ультразвукові датчики, ІЧ сенсори, датчики дотику, енкодери, гіроскоп
Процесор Intel Atom Z8750, 4 ярдра 2.56 ГГц, x86-64
ОС Відкрита ОС на основі Android 5.1
Оперативна пам'ять 4 Гб
Жорсткий диск 64 Гб
Швидкість 8 км/год у режимі робота, 18 км/год у режимі гіроскутера
Запас ходу ~30 км
Типи грунту Асфальтована дорога, спресований грунт, схили до < 15°, перешкоди < 1cm, прогалини < 3cm
Мікрофон 5 мікрофонів для підсилення сигналу, локалізації та розпізнавання голосу
Акумулятор 329 Вт*год
Ступіть захисту оболонки IPX4                                                                                                     

Loomo можна знайти на стенді Segway #25625 у Південному холі Виставкого комплексу Лас Вегас під час CES 2018.

Про Segway Robotics
Segway Robotics - приватна компанія, що зосереджена на розвитку та просуванні персональних роботів. Заснована у 2015, компанія є підрозділом Segway-Ninebot Group, із інвестиціями від Xiaomi, Sequoia Capital, Shunwei Capital, Intel Capital, China Mobile Fund, та SDIC Fund Management Company.
 
Більше про Segway Robotics: http://www.segwayrobotics.com/
 
        Loomo_Segway-Robot_Consumer.jpg                Loomo_Segway-Robot_Consumer1.jpg                Loomo_Segway-Robot_Consumer3.jpeg