Segway Robot представлений для альфа розробників

Segway Robot представлений для альфа розробників

Перші набори розробників відіслані


Амстердам, 7 березня, 2017. Перший робот на ім'я Loomo, створений спільно компаніями Segway та Intel, анонсовав після тисяч заявників своїх нових партнерів альфа розробки: компанію BMW, центр інновацій Smart Center Массачусетського технологічного інституту та компанію Stibo Accelerator.

Оголошення було зроблене у січні, під час виставки CES у Лас Вегасі, де відбувався показ новинок та розробок у сфері споживчої електроніки. Loomo вперше демонструвався на CES у минулому році, а цьогоріч виступив із новим дизайном.

Останні партнерські угоди проклали дорогу для безлічі можливостей розробок персональної робототехніки разом з Intel, автономного водіння з BMW, медичних потреб і піклування про людей у віці з MIT та безпеки споживачів із Stibo Accelerator. Набори засобів розробки були розіслані партнерам аби дозволити інноваційні модифікації програмного забезпечення та апратних засобів у межах їх компетенції. Перший робот Segway стане відкритою платформою для заохочення розробників до покращення можливостей Loomo.

Подібно іншим продуктам компаній Segway та Ninebot by Segway, Loomo – це самобалансуючий транспортний засіб, однак він також оснащений процесором Intel Atom для підтримання потужностей штучного інтелекту та обчислень. Робот здатний до автономного пересування завдяки камері Intel RealSense, яка використовує датчики глибини для навігації та розпізнавання обличчя. Крім того, у пристрій вбудовано мікрофон для двостороннього спілкування між користувачами та Loomo, що здатен розпізнавати голосові команди.

 

 
З моменту оголошення, у Сінгапурі відбувся хакерський марафон від MIT Hacking Medicine Robotics, який проходив з 10 до 12 лютого, де робот Segway був використаний у якості відкритої платформи для розробок у сфері охорони здоров’я. Головним чином марафон був сфокусований на догляді за людьми у віці та ролі, яку роботи можуть відігравати у суспільствах, що старіють. В заході взяли участь 75 команд із більш, ніж 200 розробниками, які працювали над створенням програмного та апаратного забезпечення для Loomo.

Команда-переможець трансформувала Loomo у автономну систему транспортування пацієнтів у будинках престарілих та установах догляду за людьми у віці. Суть концепції – позбавити медсестер та докторів від цієї праці, звільнивши більше часу для більш важливих операцій з догляду за пацієнтами.

Ці розробки ще ближче просувають Loomo до робочого прототипу, що зможе функціонувати у медичній сфері та сфері охорони здоров’я.
 

Для буль-яких питань щодо Loomo та як стати партнером розробки, заповніть форму зворотнього зв’язку.
Для загальної інформації про Loomo відвідайте www.segwayrobotics.com
Детальніше про MIT Hackathon: офіційний сайт: MIT Hacking Medicine або MIT Hackathon Official Press Release    

                                                                                                          Loomo-(2).PNG