Segway стали участником Borderpol Global Forum 2016

Segway стали участником Borderpol Global Forum 2016

Промо-кампанія модельного ряду Segway Patrollers


Амстердам, 9 грудня, 2016 – Компанія Segway намагається вести розробку пристроїв, які є надзвичайно інтерактивними та спонукають споживачів та компанії до кращого, технологічного способу життя. Все більша кількість наших Segway Patrollers починають використовуватись для патрулювання місцевості та охоронних заходів по всьому світові. 
 
У період з 6 до 8 грудня 2016 року, спільно с Segway Угорщина, компанія Segway була представлена на щорічному форумі Borderpol Global Forum у Будапешті. Форум Borderpol існує вже 8 років у якості некомерційної організації, завданням якої є об'єднання людей та розповсюдження знань, досвіду та практик роботи найбільших охоронних організацій, що оперують на землі, на воді та на кордонах.
 
Під час форуму відбувся конгрес за участі політичних, федеральних та комерційних лідерів із завданням захисту на охорони міжнародних кородонів. Конгрес Borderpol підняв найбільш актуальні питання охорони національних кородонів у зонах аеропортів, боротьби з торгівлею людьми, громадянського суспільства, митниці, кібер безпеки, іміграції та морської безпеки.
 
Зроблені з особливою ретельністю та з надзвичайно міцних матеріалів, моделі Segway i2 SE та x2 SE є дуже надійними для застосування у заходах, що вимагають значного степеню контролю та стабільності. Усі траспортні засоби Segway здатні легко пересуватися багатьма різними типами місцевості. Це ідеальний вибір для завданнь, що потребують швидкості, але також вимагають від водія частої посадки та зходження з пристрою.
 
Ми впевнені, що моделі Segway Patrollers зробили значний внесок до обговорення конгресу та продовжуватимуть робити внесок до охоронних операцій по всьому світові.
.
 
Capture3.JPG
Segway i2 SE