Електросамокат KickScooter від Segway-Ninebot виграв премію iF DESIGN AWARD 2018

Електросамокат KickScooter від Segway-Ninebot виграв премію iF DESIGN AWARD 2018


Електросамокат KickScooter від Segway-Ninebot виграв премію iF DESIGN AWARD 2018
 
Амстердам, Нідерланди, 31 січня 2018 – Segway-Ninebot став переможцем цьогорічної церемонії iF DESIGN AWARD, всесвітньо відомої нагороди у сфері дизайну. Продукт-переможець, електросамокат Ninebot KickScooter визнаний кращим у дисципліні Продукція, категоріях Спорт/ Велотранспорт/ Вуличний транспорт. Щороку найстаріша незалежна дизайн-компанія світу, iF International Forum Design GmbH, організовує церемонію iF DESIGN AWARD.
 
Ninebot KickScooter завоював серця 63 членів журі, складеного з світових експертів. Судді відзначили вишуканий алюмінієвий дизайн KickScooter, розумне підключення до застосунка Segway-Ninebot, можливість кастомізації скутеру, різні режими руху та опціональний акумулятор, здатний збільшити запас ходу. Змагання було напруженим, адже усього в цьому році участь брали 6400 продуктів з 54 країн в надії отримати печатку якості.
 
Більше інформації про електросамокат Ninebot KickScooter можна знайти за посиланням та у розділі “Design Excellence” офіційного сайту iF WORLD DESIGN GUIDE.
KickScooter-ES1_IF.jpg
Про Segway-Ninebot

Компанія Segway-Ninebot рухається у новому та захопливому напрямку. Раніше ви знали нас як лідера у галузях персонального електричного балансуючого транспорту. Після стратегічного злиття Ninebot та Segway, ми провели якісну переоцінку продуктової лінійки та фокусних ринків збуту, та зробили кілька сміливих змін. Тепер ми застосовуємо свої авторські технології, що визнані світом, у споживчій лінійці продуктів, зосереджуючись на пересуванні як стилі життя та засобі проведення дозвілля. Більше інформації можна знайти на сайті www.segway.com.
 
Про премію iF DESIGN AWARD

Вже 65 років премія iF DESIGN AWARD вважається арбітром якості та визначного дизайну. Бренд  iF відомий у світі за видатні заслуги у сфері послуг дизайну, а премія iF DESIGN AWARD по праву вважається одною з найбажаніших нагород з дизайну. Оцінювання учасників відбувається за наступними критеріями: Продукція, Упаковка, Комунікація та Споживчий досвід, Архітектурні рішення та Професійна концепція. Усі нагороди відзначаються у збірнику iF WORLD DESIGN GUIDE, застосунку iF design app, і виставлені на показ на iF design exhibition у Гамбурзі.