Електроролики: новий продукт на ринку персонального електротранспорту

Електроролики: новий продукт на ринку персонального електротранспорту

Перша модель Segway Drift W1 e-Skates очікується вже найближчим часом


Амстердам, Нідерланди – 28  червня 2018 – Компанія Segway-Ninebot, провідний світовий постачальник персонального електротранспорту, продовжує розширювати лінійку своїх споживчих товарів із запуском Segway Drift W1 e-Skates - першого продукту у новій категорії електроролики. Нові Segway Drift W1 e-Skates використовують перевірену часом технологію автоматичного балансування Segway (в основі якої більше 800 патентів компанії), що дає йому незрівнянні технологічні переваги.
 

Прогулянка на електророликах Segway Drift W1 e-Skates
  
Великий тренд майбутнього
На зміну попарним роликам, фітнес, агресивам та іншим цікавим формам роликових ковзанів з минулого, у 2018 році з'являється новий тренд: електичні ролики. Segway Drift W1 e-Skates подарують Вам усі ті самі позитивні емоції у поєднанні з високоякісними інженерними технологіями, які ви звикли отримувати від лінійки товарів Segway. Це ідеальне рішення для юних гаджетоманів, що хочуть виділятися з натовпу та задавати нові тренди.

 


Segway Drift W1 e-Skates скоро у продажу
 
Дизайн та особливості
Чорно-білі електроролики Segway Drift W1 e-Skates дуже зручні у транспортуванні, оскільки мають низьку вагу та компактні розміри. Їх колеса спроектовані так, щоб максимально стабілізувати ролики та полегшити керування ними. Високоякісні матеріали включають спеціальні накладки для надійного зчеплення із взуттям і дають змогу відчути абсолютний комфорт під час руху. Філософія Segway – безпека понад усе. Саме тому нові Segway Drift W1 e-Skates отримали велику кількість міжнародних сертифікатів якості, як то UL та CE.

IFA 2018

Новий продукт можна буде побачити вперше і протестувати на IFA 2018 у Берліні, Німеччина. Прес-конференція Segway відбудеться в четвер, 30 серпня, о 10.00 на стенді Segway.

Технічні характеристики продукту та дата початку продажів Segway Drift W1 e-Skates буде оголошено найближчим часом і вони можуть відрізнятися залежно від регіону. За детальною інформацією завітайте на ua-uk.segway.com.

Офіційне відео запуску продукту можна буде переглянути тут: https://youtu.be/UO4JsKrWZzY
 
Про компанію Segway
Сьогодні Segway рухається в абсолютно новому і захоплюючому напрямку. Протягом багатьох років компанія тримає лідерство у сфері споживчого і професійного електротранспорту. Після стратегічного об'єднання з компанією Ninebot, Segway здійснила переоцінку власної лінійки продуктів, а також цільових ринків та внесла деякі радикальні зміни. Інтегруючи всесвітньо відомі інтелектуальні розробки у власні продукти та позиціонуючи електротранспорт як спосіб життя,  компанія невпинно рухається вперед разом із технологіями. Для отримання додаткової інформації відвідайте http://ua-uk.segway.com.

###
 
SEGWAY та логотип Segway "flyguy" є зареєстрованими товарними знаками компанії Segway Inc. Торгові марки, що не належать Segway, є власністю відповідних організацій.